| Radoi21 a întrebat:

AJUTOOR! Sunt pe reteaua orange si vreau ca sa blochez numerele cu privat. adica daca ma suna cineva cu nr privat sa ii apara ca is ocupat. si sa numai ma poata suna niciodata. va roog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Jolley a răspuns:

1. Intra la setari
2. Setari aplicatie
3. Apel
4. Toate apelurile
5. Respingere automata
6. Pornit
7. Apoi dai lista respingere si dai pe ''necunoscut
8. Si apoi dai slavare daca nu sti cum pe ecran iti apare ''salvare'' sau optiuni daca iti apare optiuni dai pe el si salvare

Asa este pe telefonul meu acum nu stiu cum este pe al tau
Sper ca tiam o idee despre cum sa faci

3 răspunsuri:
| Radoi21 explică:

Dar u ce tell ai? mna, eu nu prea am gasit cum ai zis u, dar sa stii ca am LG gm360 viewty snap black si nu prea am gasit cum ai zis u, dar mai caut. oricum mersi mult

| Radoi21 explică:

Orikum am gasitwinking mersi mult... ai funda

| Jolley a răspuns (pentru Radoi21):

Cu placere