| anonim_4396 a întrebat:

AJUTOR!

Am facut o mare prostie pe telefon si acum am de platit 300 de euro cost suplimentar si nu as vrea ca mama sa afle si vreau sa ii dau banii ca sunt o suma mare si nu stiu de unde sa fac rost va rog sa ma ajutati cum pot sa fac rost de ei intr-o luna VA IMPLOR!

4 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Daca esti fata intr o luna faci banii astia de 10 ori, intai faci rost de 10 milioane sa platesti chiria unei garsoniere, dai anunt in ziar ca prestezi servicii barbatilor, si aia e faci bani multi
daca esti baiat fura ceva, e mai greu

| anonim_4396 explică (pentru grgdlk):

Am intrebat frumos da sunt fata nu nu sunt curva si daca nu poti da un raspuns serios mai bine taci

| grgdlk a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei, glumeam si eutongue iti dai seama
pai e cam nasol ce ai facut tu,
n ai si tu un prieten o prietena cu bani care sa te ajute sa i exlici ca o sa i dai inapoi in cateva rate cineva care sa te inteleaga
pune ceva la amanet care sa nu observe maicata,
vinde ti i-phone-ul daca ai
sa nu iei bani cu dobanda
sau cel mai bine explica-i mamei tale ca n ai vrut a fost o greseala
sbaga si cateva minciuni acolo ceva gen virusii din ziua de azi hancekrii nu stii nici tu prea multe si daca vede desfasuratorul de la compania de telefonie mobila tu nu stii nimic, joaca putin teatru vezi cum faci

| TuddoRR a răspuns:

In mod sigur este o eroare, nu stiu cine te-a informat dar nu poti face 300 euro cost suplimentar, iti spun sa mai verifici odata apoi ai sa vezi ca ai facut o eroare.