| normally a întrebat:

Ajutor! Am incercat sa-mi descarc c++.L-am deschis cu winrar si totu a fost bine pana cand...la ultima chestie aparuta ca sa-l instalez...trebuia sa accesez "start instalation" si cand am dat pe ea imi zice "please insert disk 1# into drive C".ma ajuta careva?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Eu ti-as recomanda asta http://www.bloodshed.net/dev/devcpp.html

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Mother of god! Nu te supara. dar C++ nu se poate descarca, pentru ca C++ este un limbaj de programare la fel ca HTML, CSS, Java etc.
Poate vroiai sa spui program in care scrii in C++, sau mai normal, un compilator C++...
Si exista o sumedenie de astfel de softuri... si fiecare cu versiunea lui. de unde naiba sa stim noi ce ai downloadat tu de pe net?! Daca puneai si un link mai ziceam sa incerce si altii sa-l instaleze si sa-ti spuna daca merge...