| Snufkin a întrebat:

Ajutor! Caut hotel/pensiune in Brasov care nu este scump, gen 60-100lei pe camera/noapte sau persoana/noapte. Imi trebuie pentru data de 9-12 ianuarie ( camera double si NU cu paturi twin). Pensiunea sau hotelul la care ma cazez din recomandarile voastre primeste funda!

3 răspunsuri:
| o3oDYAo3o a răspuns:

Nu se mai gasesc pana dupa inceperea scolii pe 14 ianuare deoarece toate au fost rezervate, am cautat foarte mult pe internet cazare dar peste tot a fost acelasi raspuns.Ai sanse sa mai gasesti ceva doar daca ajungi acolo si cauti pe la pensiuni sau motele :I

| Snufkin explică (pentru o3oDYAo3o):

Stii pensiuni in area centrului?

| o3oDYAo3o a răspuns (pentru Snufkin):

Nu,nu chiar scuze :\