| ForzaSteauaFoReveR a întrebat:

All, ajutor...se apropie vara cu pasi repezi si habar nu am ce sa fac; nu vreau sa ma plictisesc... ceva bun de facut, ce recomandati?crying

5 răspunsuri:
| Naspa6969 a răspuns:

Multe: te poti duce la mare sau la munte( unde preferi), poti sa mergi pe la prieteni sa dormi pe la ei, la piscina, poti sa mergi cu prietenii tai in oras, poti merge la bunici, poti sa te distrezi, poti sa citesti niste carti pe care n-ai putut sa le citesti, in fiecare seara te poti uita la niste filme. Sper ca te-am ajutat.Paaa

| CrazyTeenager a răspuns:

Apucate sa practici un sport.

| pinky_2278 a răspuns:

Buna:*.Te pot ajuta euwinking. Poti sa te duci cu familia sau cu prietenii la mare sau la o piscina,poti sa te dai cu rolele,poti sa iti gasesti un job simplu sau un hobby distractiv care iti place tie cel mai mult,poti sa te apuci sa desenezi sau sa faci anumite jucarii din anumite materiale,poti sa te duci la bunici, poti sa te uiti la filme, nu prea ti as recomanda sa citesti carti in vacanta de vara fiindca totusi...suntem in vacanta ...macar in vacanta relaxeaza-telaughing,poti sa ti iei un catelus,o pisicuta,un hamster,un papagal,un pestisor sau un porcusor de guineea ca sa ti tina companie, poti sa joci football.tenis, baschet sau voleiwinking. Sper ca ti am fost destul de folos fiindca cel putin una poti sa faci din toate aceste lucruriwinking. Primesc funda acum?:*:*:*:*:*:*:*

| Tamiki a răspuns:

Eu ti-as recomanda un sport ca inotul sau tenisul. Acu' nu stiu ce sa zic, ca daca ai teme condoleantelaughing, oricum, incearca sa le faci in prima saptamanalaughing, sa ca ai restul vacantei liber; nu lasa ca mine, in ULTIMA saptamanalaughing. Deci, cum am zis: un sport. Sau excursii prin tara... sau strainatate. Sugestii: Franta.

| Cristian_6815 a răspuns:

Stefan lucrurile astea tin de imaginatia fiecaruia, nu trebuie sa iti recomande cineva ceva anume pentru ca fiecare are o gandire si gusturi diferite dar daca vei dispune de ceva banuti eu zic sa iti vizitezi tara in proporti cat mai mari, succes!~