| Vali25 a întrebat:

Aloha... Dati-mi si mie o locatie frumoasa in romania (in afara de Valea Prahovei) + pensiune/hotel convenabil pana in 100 lei cu destule facilitati(sau chiar o vila de inchiriat cu 3 camere)
Dau funda la raspunsul cel mai bun

4 răspunsuri:
| ElenaGilb3rt a răspuns:

Iti recomand masivul Parang sau Rezervatia Retezat.

| ElenaGilb3rt a răspuns:

Sau pensiunea La Nicolae din Jud. Hunedoara. Poti vizita pestera bolii, hategul sarmisegetuza, deva!

| disney24 a răspuns:

Poti incerca pensiunea axel din statiunea sacelu din gorj. pensiunea este de 3 stele si patul de o pers sau doua este 250 lei pe noaptesi sunt si camere tip apartament

| Zolxy a răspuns:

Pai ai putea sa mergi la Lacul Ursu in Sovata (prin Transilvania) ...este super fain...e singurul lac helioterm din Europa, adica este calda tot timpul apa.si poti sa inoti (adica sa plutesti ca este sarat ) tot timpul. Si privelistea e super frumoasa. Oricum distractie placuta oriunde mergi. Despre hotel nu stiu ce sa spun, ca pret, dar sigur gasesti ceva convenabil. happy