| Triana a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa lucrez in vara ca si chelnerita. Credeti ca ma pot descurca? Imi puteti da niste sfaturi legate de acest job?

1 răspuns:
| Yoyoioana a răspuns:

Eu iti sugerez sa incepi cu ceva mai usor daca e prima ta slujba. Gen vasistent vanzari intr-un mall sau vanzatoare la inghetata, etc happy asa prinzi indemanare si te obisnuiesti cu clientela. Dar daca esti indemanatica de felul tau si descurcareata din fire, poti face fata. succes!