| Shuka a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa ma angajez la Starbucks. Cum sa procedez? A mai fost cineva angajat, va rog explicati-mi si mie.

5 răspunsuri:
| CatalinaMaria17 a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci acolo si sa intrebi happy Este mai sigur asa.

| Shuka explică (pentru CatalinaMaria17):

Tu ai fost angajata acolo?

| CatalinaMaria17 a răspuns (pentru Shuka):

Eu nu dar o prietena dawinking Ea avea 17 ani dar varsta nu cred ca este o problema.

| Shuka explică (pentru CatalinaMaria17):

Poti sa o intrebi si sa imi spui si mie mai multe detalii te rog? Plzzz

| CatalinaMaria17 a răspuns (pentru Shuka):

Pai nu este mult de spus happy Ea a fost in Afi la Starbucks si a vorbit cu o persoana de acolo care i-a dat mai multe informatii.