| bahoi a întrebat:

Am 9 euro pe vodafone dar mi-a expirat creditul si nu mai pot sa il folosesc. Daca cumpar valabililitate cu 1 euro 7 zile o sa pot sa transfer credit pe o alta cartela vofafone?
si daca nu merge ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu vei putea transfera credit pentru cateva zile. happy

| sweety_9041 a răspuns:

Da poti cumpara valabilitate dar e faza ca creditu ce il ai pe cartela respectiva sa nu fie primit prin transfer de la altcineva, daca creditul tau, cel de 9 euro e din reincarcari il poti transfera pe alta cartela daca nu iti ramane doar sa il folosesti in acele 7 zile :d. sper ca tiam fo de ajutor... funda?