| anonim_4396 a întrebat:

Am acest anti-virus:Microsoft Security Essentials.Este bun?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si eu am avut si a fost destul de bun big grin Dar iti recomand Avast happyPoti sa il descarci si in limba romana si este foarte bun big grin

11 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Este cam la fel de bun ca si avg din cate am auzit. Mai bine instaleaza avira in schimb ca stiu din experienta ca e mai bun decat avg si avast.

| viatadecacatt a răspuns:

Am avut si eu, mi s-a parut destul de bun, dar cel mai bun este"k9 web protection".

| Gabystelistu95 a răspuns:

Este la fel de bun ca Windows Defender.

| dragalasica a răspuns:

Nu este bun, este cel mai bun!

| fsdfsd a răspuns:

Nu...incearca avast ca este mai bun

| Emanuel_1209 a răspuns:

Incearca un norton sau avira cunosc o gramada de firme si tipi care sa stiu si aste sunt cele mai bune.

| Emanuel_1209 a răspuns:

Nu e prea bun incerca norton security scan sau nod32.

| Majj a răspuns:

+1 pentru avast...usor de folosit, eficient si nu ai probleme cu el

| Welcome.to.my.word a răspuns:

Nu l-am incercat dar am auzit ca este acceptabilwinking

| andry99_8793 a răspuns:

Nu prea stiu da eu am dit defender antivirus 2009

| apoptunoi a răspuns:

E bunicel are si antispyware dar cam atat incearca comodo internet security cu cel mai bun firewell e gratis iar la unele teste cu virusi a iesit pe podium