| djsummer a întrebat:

Am auzit ca sa ajung la AFI Palace Cotroceni cu metrou iau pana la Statia Politehnica.Si cand ajung acolo pe unde ies spre bd.Vasile milea?! Prin fata sau prin spate? Si de la iesirea de la metrou ce tramvai sau ratb i-au pentru 1 statie? dauuuu funda love struck

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vii de la unirii pe la iesirea din fata metroului. nu te complica cu tramvaiul ca este f putin de mers pe jos. cand iesi din metrou traversezi vis-a-vis unde este caminul leu, apoi inca o data spre apaca unde o sa vezi niste banci si o covrigarie apoi o iei in stanga.