| robby_3011 a întrebat:

Am avut un joc de strategie online unde atacai pe rand, erau vreo 5 rase din care sa alegi, si jocu era ceva gen dota, chiar l-am descoperit pe site-ul dota-allstar, acum cateva zile l-am sters din greseala si numai imi aduc aminte numele lui ca sa il iau din nou...Va rog mult daca stiti despre ce joc vorbesc spuneti-mi numele.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era romanesc? uite aici cateva chesti http://dotawarcraft.info/ sau introdu mai multe detalii in pagina de cautare;)

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.sitedejocuri.ro/ aici gasesti jocuri frumoase.incearca si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate se numea league of leagends