| russiangirl_2817 a întrebat:

Am ca tema un eseu : Sami imaginez ca as putea sa fiu in lumea eroului meu timp de o zi... puteti sa-mi dati idei?
Fundita

Răspuns Câştigător
| madalina_5722 a răspuns:

Pai poti incepe asa(eu fac pe scurt acum, pe idei):
-este seara
-te duci la culcare
-te trezesti in lumea eroului tau
-il intalnesti si faceti cunostinta( si chesti din astea)
-dupa aia il ajuti sa rezolve nu stiu ce problema
-totul se termina cu bine dar tu nu vrei sa pleci de acolo pentru. ca te distrezi bine...
-pana la urma totul a fost un vis
:* :* sper ca te.am ajutat :* :* :*
si acum intreb eu: fundita?
plsss am nevoie

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Te intalnesti cu el si ajungi ajutorul sau. Il ajuti in salvarea omenirii. Scenariul exact ti-l poti imagina si tu.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! pai spui care este eroul tau preferat de exemplu fetitele pourpuff (nu am scris bine )si spui de ex acolo
-ce ai f ac tu sa zbor sa plutesti, saajuti oameni sa bati raufacatori chesti din astea
-daca nu ai frati ai putea zice ca o ai ca sora pe bubles si chesti de astea laughing prosti ce iti vine prin cap daca nici asta nu te ajuta da-mi idu si te ajut mult ca imi place idea