| anonim_4396 a întrebat:

Am cautat pe net cartea "Cosmarul" de John Saul in format pdf si nu am gasit nimic.M-ati putea ajuta? Dati-mi un link de unde o pot descarca (in romana) si alte carti ale acestui gen, fara sa fiu nevoita sa-mi fac cont pe site-ul respectiv.

2 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Nu prea se gasesc ai biblioteca in oras? poti imprumuta de acolo

| Florescu_Paul_1997 a răspuns:

Daca vrei sa citesti o carte de John Saul cauta pe Google,, carti stephen king pdf si dai pe primulcare iti apare. Apoi cauta la s si gasesti John Saul dar ai cartea,, Creautura''