| iuliaandreea a întrebat:

Am citit cateva fanficuri despre Twilight foarte bune si as vrea sa mai citesc, dar sa fie din perspectiva lui Renesmee.
Ceva recomandari?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://dragosteinterzisa.wordpress.com fan ficul nu e terminat se lucreaza la el dar este foarte reusit dupa parerea mea cel mai reusit care l-am gasit din perspectiva lui Nessie...

1 răspuns:
| BlueBaby a răspuns:

Scuza-ma ca nu te pot ajuta, dar rugamintea mea e urmatoarea: imi poti da un mesaj cu linkurile de la fanficurile care le-ai citit? happy Mersi