| fe2012 a întrebat:

Am de scos niste melodii pentru o "serbare" oarecum.adica o sa facem un mini-spectacol pentru mame, de 8 martie.si nu stiu ce melodii sa scot. Imi trebuie ceva de dans. populare, manele, dance orice.happy ceva ideibatting eyelashes? fundabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| patriciabianca39 a răspuns:

Serios? Manele la serbare?

| sakura_5883 a răspuns:

Pai sunt foarte bucuroasa ca sa te ajut deci... eu normal nu ascult populara sau manele deci nu stiu chestii de astea.dar pot sa te ajut cu altceva...1) dragoste de inchiriat este de akcent 2) Yoni- melodie pentru mama 3) blaxy girls - dear mama, incearcale pe astea.