| Fratila_Crina_1973 a întrebat:

Am descarcat 3 aplicatii pentru selfie si la nici una nu ai cum sa intorci camera sa poti sa-ti faci poze,nici macar la setarile lor. De unde se poate intoarce camera? Sau sa imi dati macar o aplicatie la care poti sa intorci camera.Mi-am instalat camera 360, selfie camera si selfie si la nici una asa cum am spus si sus nu am de unde sa intorc camera. Am tel Samsung galaxy yung 2. Multumesc la cei care reusesc sa ma ajute

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

I-ati un telefon cu camera frontala si atunci vei folosi aplicatiile alea. Poti sa le folosesti si asa daca iti iei un selfie stick si tii telefonul cu camera spre tine. Old school. Bafta.

| Fratila_Crina_1973 explică (pentru GdX):

Acum am si unul cu camera si in fata, multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modelul asta nu are camera pe fata.
Ce dracu vrei sa intorci?

| Phyney a răspuns:

Telefonul tau nu are camera frontala, prin urmare nu ai cum.