| Celldweller a întrebat:

Am descarcat GTA vice city l-am instalat si cand vreau sa-l deschid imi zice: no disc inserted. Please insert the Vice City PLAY disc. Stie cineva cum pot sa-l fac sa mearga?

5 răspunsuri:
| OctinioSlatina a răspuns:

Daca l-ai instalat cu Daemon Tools, introdu Disc 2 ( daca nu merge il introduci pe 1, depinde ) si apoi rulezi jocul. Daca nu merge, cauta un crack pe google, sigur gasesti. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa il pui pe sidi

| Nechaty a răspuns:

Salut! L-ai instalat cumva cu daemon tools?

| Nechaty a răspuns:

Salut! Daca l-ai instalat cu daemon tools dai click dreapta pe el, device 01, mount image si cauti jocul si dai click. Apoi ar Trebui sa mearga. Daca l-ai instalat cu daemon tools. Bft...