| Pateu123 a întrebat:

Am facut o cerere de admin pe un server de cs ...si as vrea sa stiu unde se scriu comenzile amx..in consola. apas u sau y le scriu cu / sau cum?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică vrei admin pe server, dar habar nu ai cum să faci asta?

| Pateu123 explică (pentru anonim_4396):

Hai spune-mi te rog ca nu prea am experienta amx

| Pateu123 explică (pentru anonim_4396):

Daca-mi spui dau funda!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pateu123):

Nu mă interesează funda. Nu de asta sunt aici. Mă interesează ca oamenii să ajungă să joace pe servere unde adminii sunt capabili, nu nişte puradei care vin să întrebe pe net despre asta, dar vor să fie mai mult decât pot fi. Nu aşa se face.