| AlleSss a întrebat:

Am facut o prostie aseara la laptop.
Am bagat o data parola gresita si a doua oara pe cea corecta., dar acum nu se mai deschide. Zice ca-i incorecta!crying
Stie cineva cum sa-l deblochez?

18 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

mai incearca parola si daca nu merge schimba windowsul.

| AlleSss explică (pentru axeldavid):

Nu POT! K e a lui tata laptop-ulcrying..Al meu nu avea baterie asearacrying

| axeldavid a răspuns (pentru AlleSss):

Nu stiu ce sa mai zic poate trebuie sa astepti un timp sa isi revina...stii ca la telefoane cand bagi codu gresit nu poti sa le pornesti decat dupa un timp.Scoate bateria din el vreo 5 minute si dupa baga codul bun s-ar putea sa mearga.bafta

| AlleSss explică (pentru axeldavid):

Ok. Sper sa mearga!

| axeldavid a răspuns (pentru AlleSss):

Anuntama daca a mers.

| AlleSss explică (pentru axeldavid):

Nucrying

| axeldavid a răspuns (pentru AlleSss):

Cred ca trebuie sa schimbi windowsu

| AlleSss explică (pentru axeldavid):

N-am cum. Daca vede tata k nu mai are acelasi windowscrying

| axeldavid a răspuns (pentru AlleSss):

Ii spui ce ai facut. dar instalezi windows si dai sa ramana datele in calculator.

| AlleSss explică (pentru axeldavid):

Da, dar laptop-ul nu se deschide fara parola..Deloc..A ramas blocat!sad

| axeldavid a răspuns (pentru AlleSss):

Cum nu se deschide sa bagi parola?

| AlleSss explică (pentru axeldavid):

Da. trebuie sa-i bag parola ca sa-l pot deschide. Dar imi zice ca e incorecta!

| axeldavid a răspuns (pentru AlleSss):

Pentru a schhimba windowsu poti inainte de a baga parola

| AlleSss explică (pentru axeldavid):

A. Ok. Dar totusi..Nu pot schimba windows-ul..Acum am observat k nu era unul dintre cele 2 laptop-uri ale lui tata, nici al meu, nici a lui mama.:@..Era al sefului lui tata:@.
Off...
Ce ma fac?

| axeldavid a răspuns (pentru AlleSss):

Nu stiu du-te la un service de calculatoare si poate sterg ei parola sau dau cumva restabilire sistem. Bafta!

| AlleSss explică (pentru axeldavid):

Multumesc oricum!

| axeldavid a răspuns (pentru AlleSss):

Npc.

| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Pai asta nu mai ai cum sa remediezi,, numa cu programe speciale,, iti recomand sa-ti innstalezi un nou windows funda?