| adu_1447 a întrebat:

Am facut rost de cartea "Mandrie si prejudecata". Ce parere aveti? E ok... am 18 ani si-mi plac cartile realiste, de viata happy.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok sa citesti ce vrei.Ai 18 si cred ca esti destul de mare in a-ti da seama ce te atrage si ce nu in materie de carti.Eu inainte de a citi o carte, ma informez putin despre ea inainte pe net pentru a-mi da seama daca m-ar atrage sau nu. Daca tu crezi ca-ti place, citeaste-o. Bafta!