| denistttt a întrebat:

Am facut server de Counter Strike 1.6 si doar eu intru pe al la altcineva nu merge adica cand il adauga la favorite nu apare cum fac sa mearga si la alti playeri? Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| mekata a răspuns:

Mmm...am terminat-o demult cu serverele de cs, dar din cate imi amintesc, mi-e mi se intampla chestia asta pentru ca aveam eset smart security al carui firewall era de vina, serverul meu nu era vizibil pentru nimeni...si trebuia sa-l dezactivez de fiecare data cand deschideam serverul ca sa poata intra lumea, ce sa zic, vezi ce antivir ai si dezactiveaza firewall-ul.si poate un nonsteam patcher trebuie, dar nu are legatura cu problema ta, ala numai in caz de lumea iti vede serverul dar nu intra din cauza ca apare " steam validation reject", ma rog ceva de genu, de mai bine de 1 an nu am mai avut server si nu prea mai tin minte chiar totul p de rost

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda aceeasi problema am si eu nu pote intra nimeni pe el doar eu si nu am antivirus mi-a dat careva server lui si tot nu merge la mine si la el merge un raspuns ceva

| Peiciu a răspuns:

Si la mine ela fel dar eu am facut sv doar cu HLDS atat nu cu alte programe dar eu nu ma pot conecta cu numele lui doar cu ip si al alti nu merge nici nume nici ip ce sa fac?

| Coldea_7129 a răspuns:

Nu stiu si la mine la fel va rog daca stie cineva sa imi zica

| Cssus a răspuns:

La mine aceeasi problema