| jocuri888 a întrebat:

Am facut si eu un site de jocuri online si vreau sa va cer o parere si sfaturi
Va deranjeaza ca la jocuri nu apar imagini?(eu m am gandit ca e mai original mai simplu si plus de asta pe site apar mai multe fisiere de la jocuri pana la povesti pentru copii in format audio)
Daca aveti sugestii va rog sa mi le impartiti ( dau si fundita:)) ) multumesc
adresa este www.jocuri888.info

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! este foarte frumos site-ul tau mie imi place.mai ales ca ai si jocuri dar si fisiere video si audio.bravo!

1 răspuns:
| LittleandLiars a răspuns:

Buna cred ca tu ai vrut sa fii original cum ai zis si sa nu pui imagini dar inchipuieti sunt multi copii de 6 ani care stiu sa scrie pe calculator dar ei nu stiu sa citeasca si daca vor da de jocul tau nu vor sti unde sa se duca eu cred ca ar fi mai bine sa pui imagini pentru a vedea copii si a mai naviga pe pagina de de internet insa ma uimit ca in sfarsit vad si eu undeva o pagina de jocuri fara imagini deci este ceva creativ.

Sugestii:La rubrica bancuri ai putea folosi ceva si acolo, mai multe jocuri...vad ca esti la inceputul siteului de facut felicitari sper sa ai succes cu acel site si iti promit cat de mult pot eu voi da acest site mai departe.

Pa>big grin