| madafine a întrebat:

Am facut un blog unde traduc manga si as cam avea nevoie de ajutor la tradus! Este cineva interesat?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Te pot ajuta eu!

| madafine explică (pentru Jipa95):

Sigur te rog sa imi trimiti adresa ta de email.A mea este mada_vampire97@yahoo.com

| madafine explică (pentru Jipa95):

Mai esti interesat?

8 răspunsuri:
| MaiteHoney a răspuns:

Pot traduce eu din spaniola in romana si invers

| madafine explică (pentru MaiteHoney):

Sigur ca da happy

| madafine explică (pentru MaiteHoney):

Imi dai adresa ta de email ca sa iti pot trimite ceea ce trebuie sa traduci? Adresa mea este mada_vampire97@yahoo.com

| Chocobunny a răspuns:

Traduci din japoneza sau din engleza?
Daca e din engleza, eu sunt interesata.

| madafine explică (pentru Chocobunny):

Este din engleza in romana happy

| madafine explică (pentru Chocobunny):

Da-mi adresa ta de email ca sa iti pot trimite ce trebuie sa traduci! A mea este mada_vampire97@yahoo.com