| cleota a întrebat:

Am gasit in urma cu ceva timp pe trilulilu un videoclip intitulat ceva de genu " inainte sa vina pe lume bebelusul il intalneste pe dumnezeu". Din pacate acum nu il mai gasesc nicaieri. Daca stie cineva unde il pot gasi va rog din tot sufletul sa ma anuntati.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| unknow91 a răspuns:

Probabil l-au sters, s-au la' sters aceea persoana cara la incarcat pe trilulilu.
Am patit si eu exact asa cu un video.
Deci nu are rost sa te mai chinui sa il cauti in alta parte, ca nu il mai gasestiwinking