Întrebare recomandată | crysti88 a întrebat:

Am gasit sa cumpar un bilet la British airways si nu stiu cate bagaje pot sa iau in total gratuit? cate de cala si cate de mana?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Vezi informaţiile necesare pe site-ul oficial al operatorului, deoarece DIFERĂ în funcţie de mai mulţi factori ( rută, etc. ), iar detaliile date de tine sunt insuficiente :

http://www.britishairways.com/travel/bagchk/public/en_ro

3 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Aproximativ 2 genti pentru de cala, si de mana o geanta sau un rucsac ceva

| atomic170 a răspuns:

In cala poti duce 50 de kilograme... poate sa fie in mai multe genti si o geanta de mana aia nu conteaza cat cantereste...

| Amorety a răspuns:

Unu de mina si cite vrei la cala, acolo se plateste tot ce bagi