| ILied a întrebat:

Am gasit un scanner cu Raze X pe un site, l-am luat si nu merge. Am Nokia 5000. Este bun?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
60 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu e bun, programul de care spui tu e un fake, un fel de gluma.Nu ai cum scana vorba aia cu telefonul tau oricare ar fi el pentru ca telefonul tau e un telefon si atat.Camera face poze, filmeaza si cam atat.Bafta!

| sudsuinededouaori a răspuns:

Nu exista asa ceva pentru telefoanele mobile.

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Nu iti trebuie un telefon cu o camera de minim 2mpx pe touchscreen sau peste 3 asa cu butoane

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Eu am Samsung m8800 pixon si merge x ray scanner (8MPX)camera

| ILied explică:

Eu l-am luat de pe un site si erau mai multe de genul asta. L-am luat pe unul, n-a mers. Al doilea, n-a mers... Si tot asa pana la ultimul. Niciunul n-a mers. Toate erau la fel. Totul fara bani :b

| Ensiferum a răspuns:

Aloo, smarties, programului nu-i trebuie raze x ca sa detecteze trupurile si sa le transforme in animatii flash miscatoare de forma corpului si de culoarea pieii, trebuie doar o camera cu autofocus, ceea ce au majoritatea telefoanelor.Pana acum nu am vazut doar pe iphone aceasta aplicatie ruland corect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca telefonul Nokia 5000 are raze X, o fi happy (dupa cate stiu eu aplicatia respectiva este doar o chestie de facut glume, nu o aplicatie reala-cred ca la aceea te referi si tu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am tot acelasi telefon si merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de prost poti sa fii sa crezi asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuci mie nu imi merge e teapa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum emite un telefon raze x?happyunii chiar platesc pentru asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai aia cred ca pot sa ii prosteasca pe bietii oameni. ba fratilor. e criza. trebuie sa mai faca si astia bani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are camera foto...este bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa reclamatie ca si eu am patit la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei care tot spun ca nu exista uite aicia : http://wixawin.com/......fault.aspx DAR E CU BANI!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu merge ca merge doar me Nokia cu touch screen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pacalesc pentru ati lua minutele sau creditul de pe telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum mai spunea cineva, cat de prost trebuie sa fii sa crezi asa ceva?
Foarte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, nu ma mir ca tara asta e condusa de handicapati si ca acestia au mai fost si alesi pe deasupra de popor. Imi e rusine ca sunt roman. Maine o sa scot un program cu dublu raza xx si cu beta incorporat pentru a detecta cancerul de colon. O sa coste doar 5 euro de sms. Nu utati sa-l achizitionati...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o mare vrajeala nu te mai baga an asa ceva daca nu stii sigur nu e bun programu doar la ipfone e asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate. incredibil, nu am crezut ca exista atata prostie.pai ia ganditi-va logic de ce dracu mai folsesc spitalele acele imensitati de aparate daca cu un tel mobil rezolvi problema...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceas, ii zic maine la dom`doctor de optiunea asta na mai da milioane pe alte aparaterolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un telefon cu taci scim si merge LG kp500 kuki

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inpreseia ca voi ciar crede'ti in mos craciun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o aiureala pentru a lua 5 euro si numai dar nu merge nimic eu am descarcat si mi-a luat in plus 5 euro credit UUUUUUUUUUUU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe un telefon de ultima generatie, asta, peste vreo 300 de ani. Sa nu uiti sa ti-l iei. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E minciuna nu trimiteti ca va pacaliti