| MrWrestleMania a întrebat:

*Am gta san andreas. Si merge foarte bine. Am descarcat SAMP(San andreas multi player). Deschid iconita cu fata de fata de la SAMP, imi apare lista cu Servere, dau dublu click pe unu, dau connect, imi apare cu alb si apoi Start game, options si quit game. Ii dau Start game, new game si intra. Cand se incarca imi apare ceva cu report crash sau close, cum e imaginea cu don't send.(asemanatoare) ii dau report crash si ma scoateincerc din nou si face la fel... am reinstalat jocul, am reinstalat SAMP-ul si tot nu merge, pe oricare server... help ajutati-ma vreau sa joc
*Am mai avut si tot asa facea si nu stiu cum odata a mers dar nu stiu cum... please help ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| DirtyCow a răspuns:

Stiu ce are tu ai gta 2.0 si samp-ul e 3.0 instaleaza fisierul de upgrade gta san andreas ( http://frog.serverffs.com/gtasapatch.zip ) si iti va merge! Funda!

9 răspunsuri:
| MrWrestleMania explică:

Imposibil ca am mai jucat si acum nu mai pot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca conflicteaza SA cu SAMP, posibil ca sunt incompatibile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie dar dupa ce imi apare caseta cu samp report crash eu pot sa intru inapoi in joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge care este problema? ce servere te lasa sa intri?

| FrateleRobert a răspuns:

Nu trebuie sa dai la new game ca nu esti pe single player si in plus daca esti pe samp dai jocul peste cap, caci asa am facut si eu si imi dadea mereu crash

| Ra1NbOw24 a răspuns:

HostName: || ManiacX || The GodFather Server (0.3x) ||
Address: 89.46.222.149:7777
Players: 7 / 150
Ping: 5
Mode: ManiacX *@* GF v0.2
Map: San Andreas
Este un svr nou deschis cu un gameplay minunat, te invit sa joci si nu o sa regreti!

| VladMaxMaX a răspuns:

HostName: Pub-Zone: GF Server [0.3z]
Address: 93.119.26.202:7777
Players: 7 / 50
Ping: 12
Mode: Pub-Zone GF v0.7.0
Map: JunkBuster Anti-Cheat

| Zkll a răspuns:

GTA.STAR-ZONE.RO:7777
Incercati serveru asta e mod GodFather si e ruperehappy Admini de treaba, te ajuta cu orice vrei.

| Gabyireal a răspuns:

Incearca sa instalezi gta san andreas si sampul de pe moduri.ro (spune-mi si mie pe ce servere de Romania te joci)