| Xonia a întrebat:

Am incarcat azi cartela vodafone si am primit mesaj ca pot sa imi activez extraoptiunea vremea.Ma mancat undeva si am trimis mesaj. Miau trimis primul mesaj si am observat ca miau luat 0.30 din credit.
Cum fac pana maine sa o dezactivez? Ca nu vreau sa imi ia atat si credit.
Cum dezactivez repede?(asta seara)
DaU funda!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Relatii cu clientii. Urmaresti ce iti spune acolo si dezactivezi.Sau ceri la consultant.Tot din relatii cu clientii.

| Mihaela a răspuns:

Suna la *222 si apasa pe acolo, sa-ti faca legatura cu un operator. Si iti explica el. Sau tot la *222, asculti ce zice, si dai la extraoptiuni, si la dezactivare.
Gasesti tu mai multe acolo.
funda?

| Xonia explică:

Mentionez ca vreau sa dezactivez doar extraoptiune aia, nu si cea cu 1. 000 de minute care mi sa activat in schimbul a 5 euro...

| InStYle a răspuns:

Ti-a luat doar acum nu iti mai ia ti-a luat doar pentru activare si poate vorbesti mai mult cu mai putin credit ori iti spune vremea ca sa o dezactivezi ramai fara credit si astepti o luna si ceva si se dezactiveaza singura