| Youxd a întrebat:

Am incercat sa ma plimb cu o trotineta lime. Dar dupa ce am pornit cursa (si displayul de la trotineta s-a aprins) am incercat sa o folosesc si nu mergea.Am apasat pe buton mai tare dar tot nu merge.Ma ajuta cineva sa imi zica ce are va rog?!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele trotinete Lime sunt astfel concepute pentru a sta pe loc, dar banii de pe card sa ia. De asemenea cunosc caz când o cursa de 1 km cu lime a costat 90 lei.