| justagirlll a întrebat:

Am instalat jocul project fashion si cand il deschid imi apare sa instalez discul(cd-ul)project fashin

la fel mi s-a intamplat si cu sims-ul

ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Toxic a răspuns:

Trebuie sa pui crack-ul in folderul de instalare (adica unde e instalat jocul)
Daca ai instalt jocul cu DaemonTools iti apare in My Computer logo-ul jocului pe o anumta partitie (la mine G), dai click dreapta pe acea partitie si dai "Open"sau "Explore" acolo ar trebuie a gasesti crack si il copii in folderul de instalare al jocului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu ma lasa sa il instalez si cand ii dau PLAY imi zice sa astept si apoi se inchide