| stefygirl a întrebat:

Am jocul sims 3 dar nu pot sa-l joc din cauza ca imi zice : You are playing a non-final, unauthorized copy of The Sims 3 dupa aia dau play ca sa incep jocul si imi apare : Enter your Registration Code here
Please enter the entire Registration Code found either in your confirmation email, your game manual/product packaging, or game card
Si trebuie sa scriu ceva acolo dar ce? Va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Aliiiiiiii a răspuns:

Pune-i crack-ul.Stii cum? Trebuie sa copiezi TS3 (daca il ai) acolo unde ai instalat jocul si o sa te intrebe daca il pui peste si ii dai yes si merge.Succes!

10 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Cumpara-l

| antonia09 a răspuns:

Mesajele care iti apar se datoreaza faptului ca este un joc piratat, iti cere o licenta (registration code) pe care ar fi trebuit sa il ai pe e-mail sau in manualul jocului.
in fisierul jocului cu siguranta ai un read me, license citeste acolo poate gasesti licenta de care ai nevoie pentru a ajuca jocul.
Mult succes,

| dan11 a răspuns:

Daca ai cumparat jocul trebuie sa fie un cod pe ambalajul cd-ului de instalare. daca l-ai descarcat de pe net de obicei e in fisierul nfo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-r putea sa trebuiasca sal joci online sau in cel mai rau caz sa nu cumva saa-ti trebuiasca copie de pe CD original sau daca l-ai luat de pe net poate iti trebuie cracker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia e cabatting eyelashes. trebuia atunci cand ai luat jocul.laughing. sa trimiti si email-lul tautongue. daca nu l-ai trimis la timp. sfatul meu.dezinstaleaza jocul.baga-l dn nou.si iti scrii si emailul acolo.si.in cateva minute.primesti si codultongue.peace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia e cabatting eyelashes.trebuia atunci cand ai luat jocul.laughing.sa trimiti si email-lul tautongue.daca nu lai trimis la timp.sfatul meu.dezinstaleaza jocul.bagal dn nou.si iti scrii si emailul acolo.si.in cateva minute.primesti si codultongue.peace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz nu stiu dar imi poti spune si mie te rog frumos codul de la jocul sims 3?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi sa int acelasi lucru sh am inkerkt peste 50 d coduri dar deegaba daca il are candva va rog cotactati.ma p id-ul deny14lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faca mil dai si mie ati zic uite id meu elena_alina_11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Itit dau un sfat tot ce au spus cei lalti nu-i adevarat daca tio mers spune-mi si mie pe adresa de email vlad_cs_sopterean@yahoo.com