| sabinamitea a întrebat:

Am mai multe întrebări. Deci: Într-o săptămână plec cu cele mai bune prietene la Mamaia. Stăm într-o cameră doar noi trei, fără părinți, deci avem libertate totală.Si ei sunt in hotel dar nu stau cu noi in camera. Eu am 12 ani, iar ele au 13 și 14.

Ce putem face, mai nebunesc? În satul de vacanță, mai sunt ciocanele, și dacă nu, ce carusele mai sunt? Este vreun concert în perioada 31 iulie - 6 august?

4 răspunsuri:
| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Din moment ce mergeti la plaja ar trebui sa profitati din plin. In satul de vacanta sunt multe masinarii ca nu stiu cum sa le spun foarte dragute pe care merita sa le incerci. In afara de acestea este multa lume, multa magazine si sa nu uitam de soare, apa si nisip.
Nu cred ca veti mai merge la plaja impreuna in curand asa ca trebuie sa nu va plictisiti nici un moment. Stati toate trei si totul vine apoi de la sine.winking

| bmerry a răspuns:

Da,era un concert Jessie J dar pe 28. In rest, nu stiu ce ati putea face "nebunesc " la 12-14 ani, eventual sa desenati niste unicorni!happy

| sabinamitea explică (pentru bmerry):

Unicorni deseneaza mata! Care e problema ta ca nu suntem fete "cuminti" ca tine....nu toti oameni sunt la fel daca vreau sa fiu nebuna sunt nebuna...problem?

| bmerry a răspuns (pentru sabinamitea):

Hello,eu am vorbit respectuos, spre deosebire de tine! laughing Si e cam grav daca te consideri "rea" si "nebuna" la 12 ani, ai deja atitudinea aia de "sexy biciz la varste mici ". Era un sfat nu te ambala! :*