| мιcυтѕαααα a întrebat:

Am mari emotii ca maine incep scoala. Avem mate si sunt ingrijorata sa nu ma scoata la tabla si sa nu stiu nimic. Cred ca maine nu ma scoate la tabla ca de abia incepem scoala. Cum sa scap de aceste emotii puternice?

P. S. Pentru mine scoala incepe maine caci nu am fost la deschidere.

Răspuns Câştigător
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Pai nu te va scoate la tabla pentru ca nici nu a inceput bine scoala...
Sunt sigur ca veti sta si veti discuta, despre vacanta.etcwinking

2 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Nu cred ca te scoate din prima zi. Oricum, diriginta stie ca sunt sanse mici sa mai stiti mare lucru de anul trecut. Poti sa arunci o privire peste ce ati facut.

http://www.vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| япончик a răspuns:

Dar fii mai pohuisra, de ce te temi de aceea si dai, nu fi prostuta! Matematica te va invata in sens bun, dar nu sa ai emotii, dar in fine o fetita care i se prezice succesul, arata si emotionata la inceput, fii cum doresti - emotionata, indispusa, bine dispusa etc. La toti le vor fi indiferent de tine cum esti, asa ca mai bine fii cum crerzi cai mai bine sa fii, si ai totul al tau - atunci vei fi exemplara