| dana39668 a întrebat:

Am mult timp liber si m-am gandit sa merg in vacanta in Tunisia sau Turcia. Dati-mi si mie un sfat unde?

Răspuns Câştigător
| julliano a răspuns:

In Antalya! Foarte misto, mi-a povestit cineva, sunt niste "caldari" de apa in trepte pe stanci, bazine naturale.

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

TUNISIA! E absolut magnific!

| Puiutz a răspuns:

Buna!
Am auzit ca in Turcia e mult mai frumos :d... si sunt multe locuri de vizitat:d.
Sper sa gasesti un loc frumos.
pa`pa:*

| JackieSue a răspuns:

Tunisia... turcii iti baga serios mana in buzunarsmug(la propriu si la figurat).

| cLaudYu a răspuns:

Turcia, pentru ca Turcii stiu cum sa-si faca vizitatorii multumiti.Am vazut un reportaj la Tv, in care un patron de hotel a zis :"Daca un client zice sa-l ducem in carca, noi il vom duce pentru ca tinem la ei." Decizia finala iti revine tie.big grin

| greg a răspuns:

Turcia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tunisia.

| ionel_2438 a răspuns:

Hai cu mine an viata...

| LoReee_6522 a răspuns:

Eu am fost de 3 ori in Turcia [Antalya si Alanya] si a fost minunat. Prima data am stat la hotel de 3 * iar apoi la 5*. Totul a fost minunat, de la plaja pana la orase.In Tunisia am fost 1 data si acum miercuri [25. 08] urmeaza sa merg a 2a oara, dar prima oara nu pot spune ca a fost ceva foarte frumos.In turcia este luxul care in tunisia nu o sa il gasesti.In turcia marea este minunata, fara alge sau meduze, iar in tunisia sunt si alge si meduze foarte multe. Mie personal mi-a placut mai mult Turcia decat Tunisia.Parerea mea este sa te duci in Turcia.Acum este decizia ta unde vrei si pana la urma unde o sa te duci.:*