| Duster a întrebat:

Am nevoie de ajutor, va rog.Am un singur joc pe calculator, vice city. Vreau si eu jocuri, dar nu prea stiu ce jocuri sa caut pe internet, si nici pe ce situri.As vrea sa imi dati nume de jocuri de aventura, nu vreau jocuri gen CS, tin sa mai mentionez:dati nume de jocuri, nu foarte bune, ma refer la grafica si la astea, calculatorul meu e o leaca mai vechi(dar nici jocuri antice). Daca ati putea sa imi dati si stiturile de unde sa le descarc(si sa mearga)ar fi minunat! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| TheForeignConstantin a răspuns:

Vice City e unul din cele mai misto jocuri!

Iti sugerez sa mai incerci Oddworld Abe's Exoddus! E vechi ce-i drept DAR merita! Are niste imagini de fundal foarte impresionante si personajul principal e foarte haios. Cauta pe youtube happy.

| Cyclone a răspuns:

Cauta aici:www.thepiratebay.org mai multe jocuri precum:Enclave, Heroes IV, Plants vs Zombies, Torchlight(daca iti merge), Warcraft 3, Diablo 2, Starcraft.Jocurile acestea ar trebuie sa iti mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino pe blogul meu http://panalu.blogspot.com/ unde găsești ce te intereseaza