| MontanDewDarkBerry a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Nu imi merge Sims 3! Tot timpul cand il descarcam de pe net impreuna cu toate expensions pach`urile imi mergea dar dupa ca mi-am reinstalat Windowsul nu`mi mai merge, imi tot apare "It looks like you have installed an ennoficial game modification that does not match your current version of The Sims 3. We recommedn that you either uninstall these game modification or get updated version of them- otherwise you may experience crasshes or significant bugs"

Va rog sa ma ajutati!

P.S.: Nu imi spuneti ca imi cumpar jocul!

1 răspuns:
| ღDangoღDaikazokuღ a răspuns:

Probabile din cauza ca ai instalat toate expansions pack-urile, Alege doar unul, nu pe toate ca e imens jocul, ocupa foarte mult spatiuu