| lolo23 a întrebat:

Am nevoie de cateva iDei tongue

trebuie' sa "rescriu" povestea Scufita Rosie, da' sa fie amuzanta tongue

personajele fiind scufita, mama, bunica si lupul happytongue:X

2 răspunsuri:
| RealLife a răspuns:

Scufita Rosie s-a dus intr-o zi la bunica cu niste Red Bull. Bunicuta a baut un bax si dupa s-a dus cu Scufita la vanatoare de lup. Bunica i-a aplicat lupului o perversa ca la Targu' Ocna si l-a folosit dupa aceea ca si covor. Sfarsit.
(http://www.youtube.com/watch?v=iEx-lsK1_Vg)
O seara buna in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o dimineata bunica s. a dus cu bunicuta la vanatoarea de lupi. ea
l-a gasit intr-o vaza proasta iar ei au hotarat sa i-a un hummer sa mearga la discoteca.acolo bunicuta a inceput sa danseze brickdans si scufita rosie rap.