| giem20 a întrebat:

Am nevoie de niste jocuri si aplicatii din alea gen iphone pentru LG GD510 POP.Merg si aplicatii din alea gen iphone, dat pentru LG GD510 POP, ca am incercat. Puteti sa-mi dati niste siteuri bune, in afara de gallery.mobile9, l-am incercat si e f bun dar... Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Ang3l_2482 a răspuns:

Pai te inregistrezi, dai undeva scrie acolo Register, te inregistrezi si dupa poti sa le descarci! si le pui pe telefon daca ai cablu de date, bluetooth sal pui in calcu sau daca ai card de memorie! Succes! daca ai probleme iti dau un id de mess al meu : black_angel_dark2010

3 răspunsuri:
| Ang3l_2482 a răspuns:

Am si eu LG gd510 pop pe varianta mov si am gasit site cu jocuri pe umnet.com dai la games si dai 240x400 si gasesti jocuri! sper ca ti-am fost de folos! pop! pls funda

| Ang3l_2482 a răspuns:

Pai, te inregistrezi dai pe register scrie pe undeva, dupa ce te-ai inregistrat si ai activat contul dai p download la ce vrei si merge! Succes! daca apar probleme anuntama la id-ul asta: black_angel_dark2010

| giem20 explică:

Dar cum se downloadeaza? Dau pe un joc dau download si dupa aia? Plz ajutor! Iti dau fundita daca rasp. acum!