| lampard64 a întrebat:

Am nevoie de server pentru fifa2007 hamachi... Nume si parola happy

Răspuns Câştigător
| adryanb27 a răspuns:

Ca sa joci fifa07 sau alte jocuri cu prietenii, sau vezi tu p cine gasesti acolo, incearca game ranger http://www.gameranger.com/ ceao

5 răspunsuri:
| DaNy3lL098 a răspuns:

Sall,uite iti dau eu serverul meu de hamachi ID:muscapilot pass:1
Intra sa jucam!

| Mihalacheadrian a răspuns:

Am eu 3 conturi pentru fifa 07 prin hamachi:
Network: fifa menager pass:123
fifa menager1 pass:123
fifa menager2 pass:123
Sper sa va fie de folos laughing (-_-) (,')

| Draghici_Razvan_1986 a răspuns:

Gameranger?

| Mihalacheadrian a răspuns (pentru Draghici_Razvan_1986):

Ma ti-a zis hamachi nu gameranger noob laughing)

| adryanb27 a răspuns (pentru Mihalacheadrian):

Tovarase, el a cerut apa, eu i/am dat apa minerala. vii si tu si te bagi ca tanga ca de ce i/am dat minerala si nu apa simpla. mai si jignesti lesinatule.