| AlexaCh a întrebat:

Am nevoie de un sfat urgent; maine trebuie sa merg cu prietenele mele la mall si tot maine trebuie sa merg la prima lectie de dans. unde ar trebui sa merg? big grin happywinking

Răspuns Câştigător
| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Eu zic ca la dans, prietenele tale ar trebui sa te inteleaga.
Adica nu poti lipsi la prima ta lectie de dans.
Daca vei fi data afara?
Explica'le. Te vor intelege.
Asta daca sunt prietene adevarate. :*
Succes.

7 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Cred ca in cazul tau e mai important sa mergi la dans, la mall poti merge oricand, dar la dans nu!

| TzaCaNeL a răspuns:

Eu zic ca mai bine te-ai duce la lectiile de dans si apoi te poti relaxa la mall.

| mcrenma a răspuns:

Prima lectie de dans. Sincer, cu prietenele poti iesii oricand, dar o lectie de dans nu o poti recuperea prea repede mai ales ca este si prima.

| lexony a răspuns:

La dans.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Prima lectie de dans este mai importanta. Nu trebuie sa faci o impresie proasta inca din prima zi. In plus, la mall te poti duce oricand. Dupa ce vi de la dans, intr'o alta zi, oricand. Insa la prima lectie de dans. nu. Cel mai bine ar fi sa le spui prietenlor tale ca nu te poti duce, pentru ca ai altceva de facut, si nu poti lipsi, si spune'le ca vei merge alta data ( cand vei avea timpul necesar ).

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa le iei pe prietenele tale cu tine la lectia de dans sa se uite la tina si dupa ce te odihnesti mergeti la mall. E simplu!

| ionutza_8146 a răspuns:

Clar, la dans! Nu se face sa chiulesti la prima ora. Iar prietenele, sigur vor intelege, ca doar sunt prietene. Apropo, ce dans?