| madafine a întrebat:

Am nevoie de un traducator care sa stie bine limba engleza si limba romana.Am facut un blog unde am de gand sa traduc manga si am nevoie de un traducator. Puteti sti si spaniola-romana.

2 răspunsuri:
| wasilika24 a răspuns:

Stiu bine romana-russa, romana-engleza, si romana-franceza

| madafine explică (pentru wasilika24):

Ma poti ajuta cu traducerea manga-urilor din engleza in romana? http://mangafox.me/manga/kamisama_hajimemashita/v01/c002/3.html tot ce trebuie sa faci este sa traduci scrisul din capitole intr-un document text cu diacritice.Raspunde-mi daca vrei sa ma ajuti!