| roxana1995 a întrebat:

Am nevoie urgent de o idee cum pot face rost de 20 de lei sau de o cartela f urgent care are cea mai buna idee si o voi pune in aplicare va primi o funda va rog!

8 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Cere'i lu' mama bani, pentru fondul clasei/un concurs/fondul scolii straight face. Sau spune-i adevarul. Roag'o frumos, si daca iti da spune-i ca o sa iti poata reduce din bani pentru pachiet zilnic happy

| Mentaaaaa a răspuns:

Poi daca esti fata du-te pe autostrada laughing iei 20 000 de euro rolling on the floor Acuma serios apeleaza la un prieten, la parinti, fura smug.

| cristiancristir a răspuns:

Iti dau eu daca vrei. Trebuie doar sa vii sa ii iei.

| iulianr a răspuns:

Cere bani parintilor... Daca ii rogi sigur iti vor da.big grin

| fryekid a răspuns:

De la parinti?

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Imprumuta de la mama/tata si zi-le ca le dai inapoi la alocatie tongue big grin!

| Bodu90 a răspuns:

Daca te referi la o cartela de telefon e foarte simplu. Intri pe orange.ro si undeva in partea dreapta mai jos gasesti optiunea free sim, itroduci datele tale iar ei iti vor trimite o cartela sim gratuit acasa.

| Lili_5167 a răspuns:

Pai cerele parintilor sau prietenilor sa te imprumute tongue