| Psihologul a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor.
Am nevoie sa imi spuneti niste probe pentru Miss Craciunita.
Cu cat mai multe cu atat ma ajutati mai mult!
Dau funda, desigur!

Răspuns Câştigător
| PinkPanter a răspuns:

Incearca o proba de cultura generala... intrebari usoare
Una de dans...clasic. eu stiu. faceti un mix. prima bucata din melodie sa fie un vals apoi sa continue rapid cu un disco. si apoi cu un blues.
apoi incearca o proba hioasa gen proba de dictie.
apoi fiecare sa vina cu in fata tuturor cu ce stie el/ea sa faca mai bine. Acorda-le 5 min max. In 5 min sa arate ce stie sa faca mai bine... sa prezinte moda. sa machieze pe cineva sa recite o poezie. o mini sceneta. un cantec... un spagat. o sfoara.() sa faca o declaratie de dragoste sa spuna un banc. poate chiar sa se strambe. Deci cum ar fi o proba de aptitudini

3 răspunsuri:
| PinkPanter a răspuns:

Proba surprriza
Poti face la aceasta proba ca participantii sa fie legati la ochi si sa arunce sageti.
Mai poti face ca un concurent sa schimbe scutecul unui bebelus (de plus) intr-un minut.
Poti sa mai pui pe colegul concurentei\ colega concurentului sa puna un mar pe capul sau si celalalt sa incearca cu un pistol cu apa sa-l dea jos (pe asta mai bine nu o incerci)
~Proba de abilitati/talente
Participantii la aceasta proba pot sa-si arate talentele

| Psihologul explică (pentru PinkPanter):

Mersi mult de tot! Daca mai ai idei mai spune-mi ca-mi prinde foarte bine! Multumesc, si fundita-ti apartine! Multa sanatate si fericire, acum de Craciun!

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Frumusete,Cultura generala, Talent, Indemanare, Surpriza, Haioasa,