| raduqu a întrebat:

Am nevoie urgenta de internet explorer pentru a ma uita online la tv si am incercat sa descarc internet explorer 8 si spune ca nu accepta limba curenta a calculatorului, este in engleza! va rog dati-mi o solutie, un internet explorer care sa mearga sau o alta optiune va rog! dau funda

Răspuns Câştigător
| Medema a răspuns:

laughing)) schimba in engleza (us ) sau alt fel de engleza (uk)

4 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Schimba limba pc-ului!

| raduqu explică (pentru Medema):

De unde?

| Medema a răspuns (pentru raduqu):

Scrie pe google :,, Cum sa imi schimb limba calculatorului pentru windows..."" de windws ai tu!

| raduqu explică (pentru Medema):

Am gasit de unde sa schimb am schimbat in romana dar tot nu merge

| Medema a răspuns (pentru raduqu):

laughing)) schimba in engleza (us ) sau alt fel de engleza (uk)