| OverDarkGaming a întrebat:

Am o cartela de reincarcare si as vrea sa o transform in bani adica daca se poate sa o pun pe card sau pe paypal si apoi sa extrag bani din bancomat, as dori sa stiu cum se face acest lucru!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti transforma creditul de pe telefon in bani

| cristimihailov a răspuns:

As vrea si eu sa stiu asta. Sa fie si fara numar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica creditul de telefon sa-l pui pe card si apoi sa scoti banii? Nu se poate. Creditul de telefon e doar pentru convorbiri si mesaje telefonice.Nu se poate ce vrei tu.

| TrofeuDeMic a răspuns:

Cel mai convenabil ar fi sa incarci telefonul si sa vinzi creditul (cu optiunea transfer credit) si apoi banii obtinuti sa'i pui pe card sau unde vrei tu.
Sunt cateva variante online care ofera bani pentru credit dar sunt in cel mai bun caz dubioase.