| sweetale12 a întrebat:

Am o imprimanta EPSON Stylus SX115 si am ramas fara cerneala neagra... am si eu o intrebare, pe unde pot sa pun cerneala in cartus?

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E simplu de umplut dar e bine pentru inceput sa iti arare cineva care se pricepe, un prieten eventual.

| manna a răspuns:

Buna! nu am exact modelul tau, dar la mine pe cartus sunt aplicate niste adezive( cu inscriptia marcii, ceva detalii etc), descleie atent fara sa rupi din coltul sting sus la negru, si de tot la color, dedesubt hasesti "gaurele" unde cu seringa torni cerneala! ai grija! pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa te duci de unde ai luat-o si sa le spui sa ti-o incarce ei ca nu iti ia nici un ban. Eu asa zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartusele originale nu se incarca