| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare ...AM bagat windows 7 si acum cand deschid pc imi apar 2 windowsuri cum sterg windows old fara sa formatez
ca ma enerveaza ca trebuie eu sa dau mereu in care sa intre

3 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Ai pus windowsul gresit! Ai vrt sa fie parolat in 2 moduri! Pai la windows 7 nu prea am cum sa-ti explic ca sa stergi fara format pentru ca eu ma xp si nu chiar aceeasi treaba! dar: Control Panel-->User Account-->Stergi windowsul pe care vrei.
Dar gandeste-te bine pe care dintre ele le stergi ca daca l-ai sters pe cel pe care-l folosesti numai ai ce face
da-mi fundalaughing)
si un an nou fericit!

| catalin188 a răspuns:

Nu ai cum sa sterg unu fara celalalt
trebuie sa formatezi c cand instalez windows 7

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu, stergi windows old pe cel recent instalat nu ai putea decat prin formatare windows old se poate sterge ca orice fisier