| Inkreator a întrebat:

Am o intrebare la jocul free realms cand ma loghez si dau play now ma duce la my character... si eu vreau sa joc! ce trebuie sa fac... astept un raspuns!

Răspuns Câştigător
| limen a răspuns:

Asa mi se intampla si mie si ced ca inainte in loc de play now iti arata donwload nu asa mi se intapmla si mie si am deschis cu alt browser si imi arata ca mai are de downloadat si faza e ca ia mult sta la fel dupa ce inghid netul si il deschid mai creste putin si
vreau sa joc...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si acolo unde iti arata sa alegi servarul iti apare deasupra play now