| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata dar vreau sa stiu neaparat raspunsul. In serialul Pretty Little Liars este vorba de 5 prietene bla bla bla si vreau sa stiu daca a cincea este moarta sau nu.

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

A 5a adica Alison nu? mie mi-a povestit o prietena ca cica in fiecare an isi vizita sora geamana din spitalu de nebuni sau ceva de genu si (sora geamana sa ii zicem Alison b) alison b a fugit si aia de la spital au prins-o pe alison si nu o credeau si au tinut-o acolo(o confundau cu alison; apoi alison b ii citise jurnalul lui alison si le stia secretele si ea era cea care le trimitea mesajele alea(daca ai ajuns la partea aia) sper ca ai inteles funda pls m-am chinuit sa imi amintescbig grin

1 răspuns:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Da nu e moarta